Actueel weer Ten Boer
Laatste update: 2026-05-16 om 07:00 uur
| Temperatuur | 5.2 °C |
| Neerslag | 2.6 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit WZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1004.2 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 14.4 km/u om 01:00 u |
| Minimum temp. | 3.8 °C om 05:21 u |
| Maximum temp. | 7.1 °C om 00:15 u |
| Windchill | 3.8 °C |
| Hitte index | 5.2 °C |
| Dauwpunt | 4.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 92.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1782.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 00:00 u |
| Zon onder | 21:27 u |